Čokoládové mini palačinky

Patříte mezi ty, kteří mají opravdu rádi sladké snídaně. Snídaně, na kterých si s chutí pochutnáte, aniž byste někam chvátali?
Snídaně, které vás hodí do pohody hned od rána a naplní energií?

Není to jen chleba s marmeládou, rok si pochutnávám na zdravých snídaních, ale i svačin, obědů a večeří bez mouky a cukrů. Ta chuť překoná i to nesnesitelné ranní vstávání =D
Tyto snídaně mají velkou výhodu v tom, že si je můžete v klidu připravit večer a ráno si je jen ohřejete a doděláte. Žádné ranní zdržování.

Vynikající zdravá sladká tečka. Palačinky na tento způsob doslova miluji. Upečené palačinky rozložím na talíř, na každou palačinku dám 1 polévkovou lžíci bílého jogurtu, přidám ovoce, poliji čokoládovou polevou a zakápnu medem. Mňam =) Nebo můžete použít i ovoce z mrazáku. Stačí ho rozvařit v hrnci s medem a poté jím palačinky přelít.

palačinky, zdravé jídlo, ovoce, domácí čokoláda

Palačinky:

2 lžičky holandského kakaa
15 g kokosu
80 g žitné nebo špaldové mouky
1 vajíčko
sojové mléko – já používám čokoládové
(ani ne řídká, ani ne hustá směs)

palačinky, zdravé jídlo, ovoce, domácí čokoláda

Poleva:

1 lžička kokosového oleje
1 lžička holandského kakaa
1 lžička medu
Rozehřejeme a máme výbornou polevu.

Díky zdravé životosprávě se mění tělo, kůže i pleť. Akné se ztrácí kvalitními přípravky a zdravým životním stylem. Akné mnohdy předejdeme a normalizujeme omezením cukrů, tedy hlavně nezdravých čokolád.

 Dobrou chuť =)

Pokud se vám článek líbil, můžete mu dát to se mi líbí anebo ho sdílet se svými přáteli. Máte-li jakékoli otázky, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám je zodpovím.

info@ingridklirova.cz

Do své práce jsem se zamilovala již před několika lety. Mojí volbou se stala krása, věnuji se masážím a kosmetice. Nejenže se věnuji problémkům ženské krásy, ale zároveň učím ženy, jak být sebevědomé a krásné. Miluji svoji práci, svého pejska, luxusní kosmetiku a válení se v posteli. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře