Glacial Marine Mud Mask – toto zázračné, jemné bahno …

Glacial Marine Mud Mask – toto zázračné, jemné bahno se nachází ve vzdáleném ústí řeky v Britské Kolumbii. Dokáže absorbovat odumřelé buňky, přebytečnou mastnotu a další nečistoty. Tak by se dal tento produkt shrnout ve dvou větách

nuskin, maska, online, networkmarketer

Pokud máte problém s mastnou pletí, akné, černými tečkami, nebo prostě jen potřebujete rozzářit pleť… právě pro Vás je tato pleťová maska určena.
Tato maska z jemného bahna vytahuje z pleti nečistoty, mastnotu a odumřelé kožní buňky. Poskytuje pleti dostatek výživných minerálů, včetně zinku, prospěšných pro pokožku. Částečky z mořské hlíny obsažené ve struktuře bahna zanechávají pokožku hladkou a svěží. Proto je tato maska vhodná pro všechny typy pleti.

nuskin, maska, online, networkmarketer

Při nanášení této pleťové masky ze začátku pocítíte chlad. Nenechte se jím vystrašit. Po jejím nanesení si udělejte pohodlí například čtěte svoji oblíbenou knihu. Maska začne již při nanášení měnit barvu na světlezelenou a začne tuhnout. Já ji nechávám působit přibližně 20 minut. Již po 5 minutách se začnou objevovat mastné skvrny, které budou vlhké na pohled nehezké. Mastnota se objevuje převážně v T zóně (čelo, nos, brada). To znamená, že maska pracuje tak, jak má. Vytahuje škodliviny a nečistoty z obličeje na povrch pokožky.

nuskin, maska, online, networkmarketer

Výhoda této masky spočívá v tom, že ji můžete použít na celé tělo, pokud máte akné na zádech v dekoltu kdekoliv, nebojte se natřít masku i tam. Velikost tohoto produktu je 200g to znamená přibližně 40 použití.
Pokud máte zájem o tento produkt, tak mě neváhejte kontaktovat na info@ingridklirova.cz. Ráda Vám pomohu překonat nečistoty a přebytečnou mastnotu na Vaši pleti.

info@ingridklirova.cz

Do své práce jsem se zamilovala již před několika lety. Mojí volbou se stala krása, věnuji se masážím a kosmetice. Nejenže se věnuji problémkům ženské krásy, ale zároveň učím ženy, jak být sebevědomé a krásné. Miluji svoji práci, svého pejska, luxusní kosmetiku a válení se v posteli. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře