Kosmetický kurz jsem si dodělávala v roce 2015, kdy jsem objevovala kouzlo kosmetických přípravků Nu Skin. Výrobky jsem zkoušela od roku 2013 na sobě a poté se rozhodla s nimi pracovat a zároveň ženám pomáhat nejen s problematickou pletí. Kosmetiku jsem si nadevše zamilovala a věnuji se jí s láskou a potěšením.

Pracuji se špičkovou kosmetikou Nu Skin a tianDe, která řeší problémy pleti, je neparfémovaná, hypoalergenní a neucpává póry. Čeká Vás nadstandardní úroveň odborných služeb a kvality kosmetických přípravků, které zajišťují okamžitý efekt ošetření. Příjemná atmosféra v čistém prostředí podpoří Vaši celkovou relaxaci. Zaručuji Vám vysokou kvalitu kosmetických služeb i přípravků, vysokou odbornost a dokonalou hygienu. 

A protože je potřeba jít s dobou mám pro vás novinku.
Zkombinujte lázeňské výsledky s jedinečným vědeckým objevem ageLOC® a dosáhněte fenomenální pokožky, která bude způsobovat, že se každý bude ptát na váš věk.
1 fáze - čištění pleti👻
2 fáze - výživa pleti 🌟
3 fáze lifting obličeje náhrada botoxu 😈 úžasné na povadlé kontury a víčka 👀
TAKÉ JDE NA:
4 fáze na vlasy💇 pro růst a obnovu vlasů
5 fáze na tělo, krk, dekolt 👍
Přijímám objednávky na tel.č.: 732115256 

Speciálně navržený nástroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II vám spolu s režimem denní péče o pleť ageLOC® Transformation poskytuje schopnost udržet si mladistvě vypadající pleť tím, že se zaměřuje na stárnutí u jeho zdroje.

Přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II je malý, chytrý a mocný a využívá patentovaný samonastavitelný proud a výměnné nástavce na obličej, pokožku hlavy a tělo. Tento systém, spolu se speciálně vytvořenými ošetřujícími produkty společnosti Nu Skin® a nástavcem na obličej, dodává pleti až pětkrát více klíčových anti-ageingových složek ageLOC®, než původní přístroj.