Kosmetika

Kosmetický kurz jsem si dodělávala v roce 2015, kdy jsem objevovala kouzlo kosmetických přípravků Nu Skin. Výrobky jsem zkoušela od roku 2013 na sobě a poté se rozhodla s nimi pracovat a zároveň ženám pomáhat nejen s problematickou pletí. Kosmetiku jsem si nadevše zamilovala a věnuji se jí s láskou a potěšením.

Pracuji se špičkovou kosmetikou Nu Skin, která řeší problémy pleti, je neparfémovaná, hypoalergenní a neucpává póry. Čeká Vás nadstandardní úroveň odborných služeb a kvality kosmetických přípravků, které zajišťují okamžitý efekt ošetření. Příjemná atmosféra v čistém prostředí podpoří Vaši celkovou relaxaci. Zaručuji Vám vysokou kvalitu kosmetických služeb i přípravků, vysokou odbornost a dokonalou hygienu. 

Speciálně navržený nástroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II vám spolu s režimem denní péče o pleť ageLOC® Transformation poskytuje schopnost udržet si mladistvě vypadající pleť tím, že se zaměřuje na stárnutí u jeho zdroje.

Přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II je malý, chytrý a mocný a využívá patentovaný samonastavitelný proud a výměnné nástavce na obličej, pokožku hlavy a tělo. Tento systém, spolu se speciálně vytvořenými ošetřujícími produkty společnosti Nu Skin® a nástavcem na obličej, dodává pleti až pětkrát více klíčových anti-ageingových složek ageLOC®, než původní přístroj.