Nemoc (někoho) je dobrá motivace pro změnu svého života.

Jeden krásný den v salonu, když jsem masírovala a při tom hrála hudba, jsem se zničehonic zamyslela nad tím, co vám teď chci říct. Zároveň se Vás chci zeptat. Celých 60 minut se mi honilo hlavou několik věcí, které mi uvízly v paměti po jednom rozhovoru s klientkou a zároveň kamarádkou.

 

IMG_20160318_214556

Chtěla bych vědět:

kolik z vás je šťastných?
kolik z vás žije život podle svého snu?
kolik z vás si stěžuje na život?
kolik z vás něco pro to dělá?
kolik z vás žije život ze dne na den jako by byl poslední?
kolik z vás si plní sny?
kolik z vás bojuje za změnu svého nevyhovujícího života?
kolik z vás je dennodenně naštvaných?
kolik z vás chce žít jinak?
kolik z vás by chtělo dělat to, co vás baví?
kolik z vás neřeší kraviny?
kolik z vás si užívá života?

Takhle můžu pokračovat do nekonečna. Dejte si ruku na srdce a přiznejte se samy sobě, proč nežijete vysněný život? Co děláte špatně a proč to nezměníte? Každý den je čas na změnu, plnění snů, užívání si, budování něčeho svého.
Proč to ale vlastně píšu? Z jednoho prostého důvodu. Dozvěděla jsem se, že někdy řešíme věci, které bychom vůbec řešit nemusely, prostě někdy řešíme blbosti.

Jednoho pochmurného odpoledne jsem se dozvěděla dosti nepříjemnou a pro mě nepochopitelnou věc. V mé blízkosti onemocnělo dítě. Dítě, kterému je deset let a onemocnělo rakovinou.

Podle příběhu maminky, mé klientky a kamarádky, kterou jsem poslouchala, mi došlo, že řeším kraviny, blbosti, že životem někdy dost mrhám a neužívám si každé chvilky, že si nevážím života natolik, jak bych měla. Že si stěžuji na věci, které nejsou podstatné. Jestli máte takové nebo makové tričko je vlastně úplně jedno. Že život, který žijeme, je cenný, je to dar, poklad, sůl, která je nadevše.

čas. hodiny, sny, život, krása,

Když mi vyprávěla, kolik dětí je nemocných rakovinou a kolik dětí na to umře, bylo mi do breku. Když jsem se dozvěděla, že v nemocnici jsou i děti, kterým není ani půl roku, naprosto jsem nechápala. Proč je nevinné dítě tak vážně nemocné? Proč některé z nich nemají nárok na život?

Když o tom někdo mluví v televizi nebo to čtete někde ve zprávách nebo i teď tady na webu, třeba si z toho nevezmete nic, pokud toho člověka nemáte u sebe blíže, pokud to není někdo známý, blízký, rodina… Ale věřte mi, když jsem to poslouchala, bylo mi, jako by to byl můj malý bráška.

Proto, prosím, važte si svého života, jako by byl každý den poslední. Užívejte si, plňte si sny a přání. Nežijte jen pro práci, ta tu bude pořád.

Žijte pro sebe. Dnes je tolik možností zdokonalovat se, učit se, budovat, plánovat, žít.

Nemůžu vám nabídnout všechny možnosti, někdo miluje květiny a chtěl by mít květinářství, někdo zase oblečení a chtěl by mít butik, někdo třeba střihání vlasů a chtěl by si zařídit kadeřnictví, někdo kosmetiku a chtěl by salon.

Já miluji kosmetiku, péči o sebe, zdravý životní styl a budování a rozvoj sebevědomí. To všechno mi v životě chybělo. Naučila jsem se to, předávám to a buduji si svůj tým bezvadných slečen/žen. Holky v týmu jsou úžasné, plánujeme spolu různé akce, jezdíme na podnikavé večeře, kde probíráme rozvoj týmu, jezdíme na školení, sami školíme, učíme se novým věcem, líčíme, prostě užíváme si život.
Toto mohu nabídnout i Vám.

make-up, krása, zdraví, podnikání, tiande, masáže, kosmetika

Nebo si najděte svůj cíl a jděte za ním, nemusíte hned vydělávat miliony nebo budovat velkou firmu, začněte od semínka. Také hned nezasadíte 10metrový strom. Vše má svůj čas a je třeba na sobě pracovat. Poctivá práce je zpravidla vždy odměněna sladkými plody. To mi věřte =)

Nežijte ale jen pro práci a věčný stereotyp. Protože až se něco stane, ohlédnete se a uvidíte jen práci, práci a zase práci. Nebuďte věčně naštvaná, hledejte na všem pozitivní věci, odpočívejte a plňte si sny =)

Tato zkušenost mi dala mnoho. Neustálé odkládání něčeho, čehokoliv, co vás baví, co byste chtěla zkusit, je špatně. Já se bála výšek a teď lezu po stěnách a čekají mě ferraty. Lákalo mě na sobě pracovat a chodím se odreagovat do fitka. Chtěla jsem zkusit změnu stravování a změnila jsem ji natrvalo. Chtěla jsem vytvořit web pro své podnikání, tak jsem ho vytvořila. Chtěla jsem vydat svůj produkt a ten se připravuje (teď vám ještě neprozradím, o co jde, ale dozvíte se to brzy). Chtěla jsem vytvořit svůj podnikavý tým, kde budou holky šťastné, budou si plnit své sny a vydělávat a usilovně na tom pracuji.

podnikání, tiande, krása, zdraví, fittness, jídlo, make-up, masáže, krása

Potřebujete pomoct? Potřebujete podpořit? Napište mi, přidejte se ke mně. Vše záleží jen a jen na Vás =)

S láskou Ingrid

info@ingridklirova.cz

Do své práce jsem se zamilovala již před několika lety. Mojí volbou se stala krása, věnuji se masážím a kosmetice. Nejenže se věnuji problémkům ženské krásy, ale zároveň učím ženy, jak být sebevědomé a krásné. Miluji svoji práci, svého pejska, luxusní kosmetiku a válení se v posteli. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře