Reference

Bolí vás záda, nohy nebo celé tělo? Já to řeším tak, že navštěvuji Salon Ingrid Klírové v Merklíně a vždy jsem spokojen! Klasická, lávová, smíšená masáž, nebo masáž krku, to vše mohu vřele doporučit.

Josef Šalom

Mile dámy, pokud se chcete nechat zkrášlit a strávit příjemnou 1.5 hod, tak vám vřele doporučuji kosmeticky Salon Ingrid Klírové v Merklíně. V příjemném prostředí zde najdete profesionální ošetření pleti, a nejen to, hlavně milou a usměvavou Ingrid, která se Vám Bude naplno věnovat, že i já si k ní velice ráda dojedu pravidelně zkrášlit a odpočinout každé 4 neděle až z Německa.

Jana Voráčková

Užívám si na "střídačku" masáž klasickou nebo Broisovu. Největší relax je ovšem pro mne kosmetika. Samozřejmě vím, že "proti věku není léku" a vráska sem, vráska tam mne nerozhází, ale pocit, že se o mne někdo s takovou péčí i v mém věku stará je povzbuzující.

Jiřina Zídková

Využíváme spolu s manželkou masérských služeb- masáž zad nebo Broisovu - již druhým rokem. Masáž trvá 45 minut, cítíme se po ní velmi uvolněně. Hodně si ceníme používání masážního třezalkového oleje s uklidňujícím účinkem na kůži, který si paní masérka sama vyrábí.

Josef Zídek

Masážní a kosmetické služby slečny Ingrid Klírová využívám pravidelně každý měsíc už 5 let k mé 100%ní spokojenosti. Vyzkoušela jsem několik typů masáží a ani jedna nezklamala.Pro mě je to obrovský relax, vyžívám se v každém tahu Ingridčiných rukou. Někdo si může říct, jakou může mít tahle drobná dívčina sílu, namasírovat třeba stokilového chlapa - přijďte to vyzkoušet, asi budete překvapeni. Ingridko díky.

Hana Šalomová

Děkuji za včerejší lávovou masáž bylo to úžasný a uvolňující.Kdo chodí jen na klasickou masáž,tak netuší o co přichází,je to větší osvěžení a člověka to nabije energií.Ale za to už asi můžou ty kouzelný ruce :) Už se těším na další termín s Exklusivní masáží Inna,bude to zase relax a to je to co se očekává.Díky a brzy na viděnou.

Lucie

Díky stránkám www.zenysro.cz jsem si stáhla Váš eBook "Jaké tajemství ukrývá kosmetika" a přečetla jsem jedním dechem. Poutavý příběh s inspirujícím koncem. O kosmetice TianDe jsem již slyšela i četla. Díky Vašemu eBooku ji mám chuť vyzkoušet. Doporučuji eBook přečíst všem, kteří se zajímají o kosmetiku. Nejen o produkty, ale i pro ty, kteří řeší problém s akné a hledají východisko, jak z celého problému ven. S pozdravem, Slávka

Slávka

Děkuji za eBook "Posilujeme sebevědomí aneb 6+1 zásada co nesmí chybět ve tvém já". Pěkně napsané a inspirující. Kroky k zamyšlení sama nad sebou jsou motivační a tolik potřebné k upevnění sebevědomí každé ženy. Skvělé postupy, jak den za dnem posílit uvnitř sama sebe Ženu s velkým Ž! Kdo se naučí milovat sám sebe, bude milovat celý svět! Se vším všudy, co mu nabízí, podává a jaké ukazuje nové cesty.

Slávka